top of page
269730417_4683453195079003_2384606188388060186_n(1) (1).jpg
Konsultacje i realizacje B2B

Klienci biznesowi mają dla nas szczególne znaczenie, dlatego stawiamy na indywidualną obsługę dopasowaną do potrzeb i szczegółowych wymagań. Oferujemy nie tylko logowane zestawy upominkowe, ale również szkolenia i obsługę firmowych eventów. Najważniejsze są dla nas relacje, więc jeżeli jesteście państwo zainteresowani ofertą B2B zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Filipem lub Olą.

Obsługa B2B

W pracy z firmami mamy wieloletnie doświadczenie. Wiemy, że klienci oczekują od nas stabilności kontaktu, kreatywnych rozwiązań i szybkości działania, dlatego poświęcamy im całą możliwą uwagę. Robimy wszystko, żeby uzyskać określony rezultat na jak najwyższym poziomie.

 

W naszych relacjach, ważna jest dla nas komunikacja. Największym ułatwieniem w przygotowywaniu ofert są dla nas szeroko określone oczekiwania i specyfikacje. Im więcej detali otrzymamy, tym lepiej dopasowane będą nasze propozycje. Używamy więc wielu pytań pomocniczych i doprecyzowujących, które pomogą nam przeanalizować sytuację i zawęzić poszukiwania najlepszych rozwiązań.

 

Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest inny i ma inne potrzeby, dlatego staramy się być jak najbardziej elastyczni i pomysłowi w swoich działaniach. Staramy się też, w miarę możliwości, skracać dystans między nami a klientami, żeby jak najlepiej rozumieć pokładane w nas oczekiwania. W rezultacie, często przygotowujemy oferty ‘na miarę’ – nie ważne czy chodzi o zestawy upominkowe czy organizację firmowego eventu.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i dołożymy wszelkich starań aby odpowiedzieć Ci jak najszybciej!

+48 573 494 113

bottom of page