top of page

Sat, 13 Jan

|

Łódź

Alzacja i Szampania Michała Balda

Powitajmy Nowy Rok prawdziwie szampańską degustacją! Tym razem, przeniesiemy się do klasycznej Alzacji i unikatowej Szampanii, a przewodnikiem naszej podróży będzie Michał Bald | Wstęp 249zł/os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Alzacja i Szampania Michała Balda
Alzacja i Szampania Michała Balda

Time & Location

13 Jan 2024, 19:00 – 23:50

Łódź, Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

Guests

About the event

Karnawałowa wycieczka objazdowa!

Gościć nas będą znane na całym świecie domy: Tribaut, Cattier, Mailly czy Maurice Schueller. Selekcja degustacyjna sięgnie ośmiu pozycji, a całość zwieńczą tradycyjne dla regionów, smakowite przekąski. Nie możecie tego przegapić!

SZAMPAŃSKA ZABAWA

Choć historia szampana sięga aż XVII wieku, to najwięcej legend, mitów i fantastycznych opowieści pochodzi z wieku XVIII, kiedy to szampan królował już na europejskich dworach i był niekwestionowanym symbolem przepychu, blichtru i wszelakiej burżuazji. Absolutnie każdy marzył wtedy o wzięciu udziału w ociekającym bogactwem (i szampanem) balu. Nic więc dziwnego, że skala tego pożądania utrwaliła je na wieki a wystrzały korków nadal kojarzą się z celebracją i uwielbieniem.

Selekcja degustacyjna została wybrana w oparciu o ogromne doświadczenie prowadzącego oraz o potrzeby i oczekiwania naszych gości. Skupimy się na niepowtarzalnym charakterze mało znanych win pochodzących ze znanych regionów winiarskich, a całość uświetnimy oryginalnymi przekąskami z tamtych rejonów - lokalnymi serami i dojrzewającymi wędlinami.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • Spotykamy się w sobotę, 13.01.2024r. o godz. 19:00
  • Miejscem degustacji jest nasz klimatyczny salon sprzedaży
  • Cena uczestnictwa to 249zł/os.
  • Prowadzącym spotkanie będzie Michał Bald - sommelier z pasją i ogromnym doświadczeniem
  • Rezerwacji miejsca można dokonać przez formularz na stronie, mailowo lub telefoniczne pod numerem +48 573 494 113
  • Obowiązuje wygodny strój (casualowy)

Kilka słów od gospodarzy...

Bazując na doświadczeniu naszym i zaprzyjaźnionych specjalistów, organizujemy nasze degustacje komentowane, jako cykl spotkań z wyjątkowymi winami, alkoholem mocnym i pasującym do nich jedzeniem.

Stawiamy na unikatowe podejście - wybieramy ciekawe tematy, osobliwe etykiety, charakterystyczne miejsca i nieszablonowe zestawienia. Wszystko aby przybliżyć Wam fascynujący świat, w którym my poruszamy się na co dzień.

Zachęcamy więc do udziału w naszych 'wyprawach'. Gwarantujemy, że to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale też czas spędzony w miłym towarzystwie, pełen śmiechu, przeżyć i różnorodnych atrakcji.

Do zobaczenia na szlaku!

Ola, Damian, Przemek, Jacek, Robert i Filip

- załoga Muchy w Kieliszku

Share this event

bottom of page