top of page

Czas Do ustalenia

|

Mucha w Kieliszku

Degustacja win hiszpańskich z pokazem mody marki PO PROSTU

Spotkanie z eleganckimi, hiszpańskimi winami pod przewodnictwem Przemka Tumiłowicza i twórczyniami marki Po Prostu- Katarzyną Gabarą, Marią Wiatrowską, oraz Stylistką Anną Mikulską. Degustacja z pokazem kolekcji ślubnej Love Story, sukni wieczorowych i kolekcji Wiosna/Lato 2023 | Wstęp 199zł/os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Degustacja win hiszpańskich z pokazem mody marki PO PROSTU
Degustacja win hiszpańskich z pokazem mody marki PO PROSTU

Time & Location

Czas Do ustalenia

Mucha w Kieliszku , Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

Guests

About the event

Spotkanie z eleganckimi, hiszpańskimi winami pod przewodnictwem Przemka Tumiłowicza zainspirowana trwającym w Barcelonie Bridal Fashion Weekiem.

Degustacji towarzyszyć będzie spotkanie z twórczyniami marki Po Prostu- Katarzyną Gabarą i Marią Wiatrowską, oraz Stylistką Anną Mikulską. Zaprezentują sukienki z kolekcji ślubnej Love Story, suknie wieczorowe oraz kolekcję na wiosnę/ lato 2023.

Opowiedzą, dlaczego krawiectwo wraca do łask, czy warto inwestować w modę i autorskie projekty, pokażą co łączyć i jak świadomie wybierać, by tworzyć ponadczasową garderobę.

Katarzyna Gabara jest pomysłodawczynią marki Po Prostu, jej doświadczenie marketingowo biznesowe umożliwia rozwój i wytyczanie nowych kierunków działania.

Maria Wiatrowska jest projektantką i duchem kreatywnym. Wspólnie tworzą też butik RAZEM znajdujący się w Off Piotrkowska Center, gdzie oprócz ubrań na specjalne okazje, szytych na miarę, znaleźć można codzienne propozycje od polskich projektantów.

Przyjaciółką konceptu jest Ania Mikulska, która na co dzień dba o wizerunek wielu Pań. W trosce o ich wygląd często współpracuje z butkiem Razem x Po Prostu.

Podczas wieczoru, dziewczyny odsłonią sekrety swojej pracy i zarażą miłością do smaku prawdziwej mody.

Prowadzący

Nasza podróż po hiszpańskich winnicach, odbędzie się pod przewodnictem Przemka Tumiłowicza - naszego zaprzyjaźnionego specjalisty i członka Stwoarzyszenia Sommelierów Polskich. 

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • Spotykamy się w sobotę, 22.04.2023r. o godz. 19:00
  • Miejscem degustacji jest nasz klimatyczny salon sprzedaży
  • Cena uczestnictwa to 199zł/os.
  • Rezerwacji miejsca można dokonać przez formularz na stronie, mailowo lub telefoniczne pod numerem +48 573 494 113
  • Obowiązuje wygodny strój (casualowy)

Selekcja degustacyjna została wybrana w oparciu o ogromne   doświadczenie prowadzącego oraz o potrzeby i oczekiwania naszych gości.

Kilka słów od gospodarzy...

Bazując na doświadczeniu naszym i zaprzyjaźnionych specjalistów,   organizujemy nasze degustacje komentowane, jako cykl spotkań z   wyjątkowymi winami, alkoholem mocnym i pasującym do nich jedzeniem.

Stawiamy na unikatowe podejście - wybieramy ciekawe tematy,   osobliwe etykiety, charakterystyczne miejsca i nieszablonowe   zestawienia. Wszystko aby przybliżyć Wam fascynujący świat, w którym my   poruszamy się na co dzień.

Zachęcamy więc do udziału w naszych 'wyprawach'. Gwarantujemy, że   to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale też czas spędzony w miłym   towarzystwie, pełen śmiechu, przeżyć i różnorodnych atrakcji.

Do zobaczenia na szlaku!

Ola, Damian i Filip

- załoga Muchy w Kieliszku

Share this event

bottom of page