top of page

Sat, 18 Mar

|

Łódź

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA - Whiskey Mariusza Masiaka

Niektóre ciągi przyczynowo- skutkowe naprawdę graniczą z bajkami... bo kto by pomyślał, że konsekwencją narodzin chłopca imieniem Maewyn, w okolicach 385r.n.e., będzie coroczne kolorowanie wód rzeki Chicago na kolor zielony... | Koszt uczestnictwa - 199zł/ os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA - Whiskey Mariusza Masiaka
DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA - Whiskey Mariusza Masiaka

Time & Location

18 Mar 2023, 19:00

Łódź, Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

Guests

About the event

Dzień św. Patryka, bo pod takim imieniem znany jest wspomniany Maewyn Sucat, to jedno z najbardziej znanych świąt na całym świecie, choć tyczy się konkretnie historii i kultury Irlandii. Zielone piwo, zielone parady i całe miasta podświetlane na zielono to motywy, które rokrocznie wracają wszędzie tam, gdzie zawitała społeczność irlandzka.

Dla nas ten dzień, będzie okazją do uczczenia jednej z naszych, dość szerokiej z resztą, półek. Otóż mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was na Degustację Irlandzkiej Whiskey, którą poprowadzi dla Was Mariusz Masiak - wyjątkowy przewodnik i specjalista w temacie, który z pewnością uraczy nas ogromną dawką wiedzy, garścią ciekawostek oraz szczyptą bajań, baśni i legend,których z resztą, w Irlandii jest więcej, niż złota w garnku nawet najzacniejszego Leprechauna.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • Spotykamy się w sobotę, 18.03.2023r. o godz. 19:00
  • Miejscem degustacji jest nasz klimatyczny salon sprzedaży
  • Cena uczestnictwa to 199zł/os.
  • Rezerwacji miejsca można dokonać przez formularz na stronie, mailowo lub telefoniczne pod numerem +48 573 494 113
  • Obowiązuje wygodny strój (casualowy)

Selekcja degustacyjna została wybrana w oparciu o ogromne  doświadczenie prowadzącego oraz o potrzeby i oczekiwania naszych gości.  

Kilka słów od gospodarzy...

Bazując na doświadczeniu naszym i zaprzyjaźnionych specjalistów,  organizujemy nasze degustacje komentowane, jako cykl spotkań z  wyjątkowymi winami, alkoholem mocnym i pasującym do nich jedzeniem.

Stawiamy na unikatowe podejście - wybieramy ciekawe tematy,  osobliwe etykiety, charakterystyczne miejsca i nieszablonowe  zestawienia. Wszystko aby przybliżyć Wam fascynujący świat, w którym my  poruszamy się na co dzień.

Zachęcamy więc do udziału w naszych 'wyprawach'. Gwarantujemy, że  to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale też czas spędzony w miłym  towarzystwie, pełen śmiechu, przeżyć i różnorodnych atrakcji.

Do zobaczenia na szlaku!

Ola, Damian i Filip

- załoga Muchy w Kieliszku

Share this event

bottom of page