top of page

Sat, 15 Jun

|

Łódź

Festiwal Win Polskich POLISZ WINO 2024

Weź udział w największym święcie polskiego wina w centralnej Polsce!

Festiwal Win Polskich POLISZ WINO 2024
Festiwal Win Polskich POLISZ WINO 2024

Time & Location

15 Jun 2024, 14:00 – 23:00

Łódź, Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

Guests

About the event

Doświadczenie zebrane podczas ubiegłorocznej, premierowej edycji pozwoliło nam mierzyć wyżej i planować szerzej. W tym roku, niemal podwoiliśmy liczbę winnic, które wezmą udział w wydarzeniu. A warto wspomnieć, że postawiliśmy na najlepszych winiarzy w kraju. Ludzi z pasją, wiedzą i sercem. Takich, których każda wyprodukowana butelka jest sumą ich ciężkiej pracy i spełnionych marzeń.

Oprócz nich, zaprosiliśmy również najwyższej klasy, rodzimych cydrowników, regionalnych serowarów, lokalne foodtrucki, łódzką palarnię kawy i miejscowe wiejskie specjały dosłownie „zza płotu”. Wszystko autentyczne i swojskie do granic możliwości.

Będzie, tradycyjna już, plenerowa strefa chillout, lody, popcorn i atrakcje dla najmłodszych. Do tego, aż dwie zamknięte, wyjątkowe degustacje masterclass. Jednym słowem, poprzeczkę powiesiliśmy sobie bardzo wysoko.

Jesteśmy dumni, że możemy Was zaprosić na ten naprawdę wyjątkowy dzień. To będzie prawdziwe święto miłośników wina i dobrego smaku. Sprzedaż stoiskowa będzie trwała do godziny 22:00.

Jesteśmy Mucha w kieliszku i lubimy robić rzeczy inaczej ;)

Share this event

bottom of page