top of page

Sat, 13 May

|

Łódź

POLISZ WINO - Festiwal Win Polskich Muchy w Kieliszku - 13 maja 2023r.

Jedyne takie wydarzenie w Łodzi! Kilkanaście najlepszych winnic z całego kraju, blisko sto etykiet do degustacji, masterklasy ze specjalistami, a do tego regionalne sery, pieczywo, oliwy, kawa, food trucki i wiele innych atrakcji!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
POLISZ WINO - Festiwal Win Polskich Muchy w Kieliszku - 13 maja 2023r.
POLISZ WINO - Festiwal Win Polskich Muchy w Kieliszku - 13 maja 2023r.

Time & Location

13 May 2023, 14:00 – 22:00

Łódź, Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

Guests

About the event

Małopolskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Lubuskie, Zachodniopomorskie i aż 5 winnic z Łódzkiego, w sumie 15 wyjątkowych winiarek i winiarzy z różnych zakątków Polski, z których każdy zaprezentuje 5-6 swoich najlepszych produktów. Skosztować będzie można win musujących, różowych, białych, czerwonych, win naturalnych i biodynamicznych, słodkich, półwytrawnych i wytrawnych, a także cydrów i miodów pitnych... nie zabraknie też dobrego jedzenia i regionalnych produktów naturalnych, dających świadectwo najwyższej jakości regionalnej produkcji - sery kozie, krowie, pieczywo, oliwy. Do tego wysokiej jakości Kawa i coś na ciepło - najlepsze w mieście burgery i świetna pizza...! Strefy Chillout, prezentacja pięknych samochodów od Volvo i strefa kobieca: dwa butiki projektantów modowych i salon SPA...

Opłata wejściowa na festiwal to 50,00 zł od osoby. Opłata zawiera kieliszek festiwalowy (opłata bezzwrotna) oraz 3 żetony o wartości 5 zł każdy. Wejście na teren festiwalu bez pakietu degustacyjnego to koszt 10,00 zł od osoby.

Wystawcy winni oferować będą swoje produkty w cenach 5,00, 10,00 i 15,00 zł za pojemności 50 ml i 100 ml....

Wszystkie przekąski i jedzenie będą płatne u wystawców.

Możliwe jest wcześniejsze opłacenie uczestnictwa na podstawie rachunku rezerwacyjnego. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewni to sprawniejsze wejście na festiwal, ponieważ pakiety będą dla Państwa już przygotowane i będą Państwo obsługiwani poza kolejnością.

UWAGA!

Gratka dla smakoszy i entuzjastów zgłębiania polskich smaków - podczas Festiwalu przewidzieliśmy 2 Masterclasy: „Halo! Tu polskie wino! - autorski wybór win na sezon letni przedstawia Maciej Nowicki” - Maciek, który jest wybitnym znawcą polskich win i znacie go zapewne z artykułów w Fermencie i na Winicjatywie, poprowadzi dwie specjalne degustacje, na których będziemy mogli spróbować win specjalnych, czyli takich które wyprodukowano np. w limitowanych seriach albo niedostępnych już rocznikach, ale dopiero będą miały swoją oficjalną premierę... Na każdych zajęciach spróbujemy 7-8 win! Pierwszy Masterclass odbędzie się o 15.00 a drugi o 18.00. Oba odbędą się w naszej sali degustacyjnej. Ilość miejsc dostępnych na każde zajęcie to 20. Degustacje są dodatkowo płatne 100,00 zł od osoby. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, zatem jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w tych degustacjach to prosimy wpisywać to w Uwagach do rezerwacji (w formularzu rezerwacyjnym) chęć uczestnictwa w Masterclasach, wówczas uwzględnimy to w rachunku rezerwacyjnym. Udział w zajęciach potwierdza jedynie dokonanie wcześniej płatności za udział w festiwalu i degustacji Masterclass, czyli łącznie 150,00 zł od osoby. Nie ma możliwości udziału jedynie w Masterclasach, bez opłaty festiwalowej.

Share this event

bottom of page