top of page

Sat, 04 Mar

|

Łódź

POZA UTRATYM SZLAKIEM - Wina Damiana Budziaka

Wydaje nam się, że znamy na wylot najbardziej popularne kraje i regiony winiarskie, więc ciekawi nowych doznań, cały czas szukamy DALEJ... a gdyby tak, choć raz, zamiast tego, poszukać GŁĘBIEJ? | Koszt uczestnictwa - 189zł/ os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
POZA UTRATYM SZLAKIEM - Wina Damiana Budziaka
POZA UTRATYM SZLAKIEM - Wina Damiana Budziaka

Time & Location

04 Mar 2023, 19:00

Łódź, Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

Guests

About the event

Nie trzeba wyważać otwartych drzwi...

Żeby znaleźć nowe i ciekawe etykiety win, wcale nie musimy sięgać po nieodkrytą egzotykę czy futurystyczne metody produkcji rodem z powieści science fiction. Czasami wystarczy tylko, o krok, zejść z utartej ścieżki w klasycznej winnicy, położonej w jednym z popularniejszych regionów winiarskich i już można spotkać perełki, które do tej pory, z nieznanych przyczyn, zostały pominięte, i niestety - nieodkryte.

Czas więc na kolejną wycieczkę, i tym razem, radzimy założyć wygodne buty! Nasz przewodnik - Damian Budziak, poprowadzi nas bocznymi drogami przez znane regiony i pokaże nieznane zaułki w znanych piwnicach.

Przygotujcie się więc na zwiedzanie Jumilli, Alzacji i Sardynii. Będzie też, długo oczekiwana, Rioja i Katalonia.

Do tego, tradycyjnie, regionalne przysmaki i mnóstwo ciekawostek.

Szykuje się prawdziwa, enoturystyczna wycieczka objazdowa!

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • Spotykamy się w sobotę, 04.03.2023r. o godz. 19:00
  • Miejscem degustacji jest nasz klimatyczny salon sprzedaży
  • Cena uczestnictwa to 189zł/os.
  • Rezerwacji miejsca można dokonać przez formularz na stronie, mailowo lub telefoniczne pod numerem +48 573 494 113
  • Obowiązuje wygodny strój (casualowy)

Selekcja degustacyjna została wybrana w oparciu o ogromne doświadczenie prowadzącego oraz o potrzeby i oczekiwania naszych gości. Skupimy się na niepowtarzalnym charakterze mało znanych win pochodzących ze znanych regionów winiarskich, a całość uświetnimy oryginalnymi przekąskami z tamtych rejonów - lokalnymi serami i dojrzewającymi wędlinami.

Kilka słów od gospodarzy...

Bazując na doświadczeniu naszym i zaprzyjaźnionych specjalistów, organizujemy nasze degustacje komentowane, jako cykl spotkań z wyjątkowymi winami, alkoholem mocnym i pasującym do nich jedzeniem.

Stawiamy na unikatowe podejście - wybieramy ciekawe tematy, osobliwe etykiety, charakterystyczne miejsca i nieszablonowe zestawienia. Wszystko aby przybliżyć Wam fascynujący świat, w którym my poruszamy się na co dzień.

Zachęcamy więc do udziału w naszych 'wyprawach'. Gwarantujemy, że to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale też czas spędzony w miłym towarzystwie, pełen śmiechu, przeżyć i różnorodnych atrakcji.

Do zobaczenia na szlaku!

Ola, Damian i Filip

- załoga Muchy w Kieliszku

Share this event

bottom of page