top of page

Sat, 03 Jun

|

Łódź

W rytmie Flamenco - winna podróż z temperamentem

Hiszpańskie wina i flamenco to dwie ikoniczne części hiszpańskiej kultury, które idealnie się uzupełniają. Zarówno wino, jak i flamenco są wyrazem pasji, emocji i tradycji, które odzwierciedlają duszę tego pięknego kraju. | Koszt uczestnictwa - 199zł/ os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
W rytmie Flamenco - winna podróż z temperamentem
W rytmie Flamenco - winna podróż z temperamentem

Time & Location

03 Jun 2023, 19:00 – 23:59

Łódź, Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

Guests

About the event

Harmonia i ekspresja

Hiszpańskie wina i flamenco to dwie ikoniczne części hiszpańskiej kultury, które idealnie się uzupełniają.

Zarówno wino, jak i płomienny taniec są wyrazem pasji, emocji i tradycji, które odzwierciedlają duszę tego pięknego kraju.

Te intensywne i pełne charakteru wina są doskonałym towarzyszem wieczoru pełnego flamenco. Bogate, intensywne smaki, idealnie harmonizują z ekspresją tańca. Podczas gdy wino delikatnie dotyka podniebienia, tancerze flamenco wyrażają swoje emocje za pomocą energicznych ruchów i rytmicznych dźwięków. Zarówno w jednym, jak i drugim, można delektować się ogromną różnorodnością smaków i aromatów, podobnie jak różnorodnością stylów flamenco, które obejmują bulerię, soleá, alegríę i wiele innych.

Flamenco, będące połączeniem tańca, muzyki i śpiewu, jest głęboko zakorzenione w hiszpańskiej historii. To sztuka, która wyraża miłość, tęsknotę, radość, ból i siłę wewnętrzną. Podobnie jak wino, flamenco przekazuje niezwykłe emocje, które poruszają i ożywiają wszystkie zmysły, dlatego spotkanie z winem hiszpańskim jest nie tylko wyjątkowym doświadczeniem dla podniebienia, ale także dla duszy. To połączenie smaku, dźwięku i ekspresji, które przenosi nas w magiczny świat hiszpańskiej kultury.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • Spotykamy się w sobotę, 04.03.2023r. o godz. 19:00
  • Miejscem degustacji jest nasz klimatyczny salon sprzedaży
  • Cena uczestnictwa to 189zł/os.
  • Rezerwacji miejsca można dokonać przez formularz na stronie, mailowo lub telefoniczne pod numerem +48 573 494 113
  • Obowiązuje wygodny strój (casualowy)

Selekcja degustacyjna została wybrana w oparciu o ogromne doświadczenie prowadzącego oraz o potrzeby i oczekiwania naszych gości. Skupimy się na niepowtarzalnym charakterze mało znanych win pochodzących ze znanych regionów winiarskich, a całość uświetnimy oryginalnymi przekąskami z tamtych rejonów - lokalnymi serami i dojrzewającymi wędlinami.

Kilka słów od gospodarzy...

Bazując na doświadczeniu naszym i zaprzyjaźnionych specjalistów, organizujemy nasze degustacje komentowane, jako cykl spotkań z wyjątkowymi winami, alkoholem mocnym i pasującym do nich jedzeniem.

Stawiamy na unikatowe podejście - wybieramy ciekawe tematy, osobliwe etykiety, charakterystyczne miejsca i nieszablonowe zestawienia. Wszystko aby przybliżyć Wam fascynujący świat, w którym my poruszamy się na co dzień.

Zachęcamy więc do udziału w naszych 'wyprawach'. Gwarantujemy, że to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale też czas spędzony w miłym towarzystwie, pełen śmiechu, przeżyć i różnorodnych atrakcji.

Do zobaczenia na szlaku!

Ola, Damian i Filip

- załoga Muchy w Kieliszku

Share this event

bottom of page