top of page
_MG_7376.jpg
Winni  przedsięwzięcia

Jest nas troje, lubimy wino i siebie nawzajem. Mamy wizję i wiele doświadczeń, a gdybyście nas zapytali skąd się wziął pomysł na Muchę, pewnie każde z nas opowiedziałoby Wam inną historię...

Jednak co dla nas wszystkich istotne, to to, że jesteśmy otwarci. Dla Was. Dla każdego - niezależnie czy znacie się na winie, czy pijecie tylko piwo, albo czy alkohol kupujecie tylko na prezent.

Chcemy, żeby każdy czuł się u nas na luzie. Wchodzicie jak do siebie, możecie z nami pogadać, posłuchać naszych ewentualnych rad, ale nikt nie będzie Was do niczego zmuszał.

W świecie alkoholu nie ma jak dobry przewodnik, który na podstawie Waszych oczekiwań wybierze i w prosty sposób przedstawi najlepsze propozycje. Niezależnie czy chodzi o wyjątkową butelkę na prezent czy idealne wino do posiłku. Zachęcamy więc do poznania Damiana - naszego specjalisty, który zdecydowanie wie jak odpowiedzieć na Wasze potrzeby.

_MG_6685_edited_edited.jpg
Obsługa B2B | Eventy | Degustacje
edytowane o_edited.jpg

Klienci biznesowi mają dla nas szczególne znaczenie, dlatego stawiamy na indywidualną obsługę dopasowaną do potrzeb i szczegółowych wymagań. Oferujemy nie tylko logowane zestawy upominkowe, ale również szkolenia i obsługę firmowych eventów. Najważniejsze są dla nas relacje, więc jeżeli jesteście państwo zainteresowani ofertą B2B zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Filipem lub Olą.

 

Szczególne spotkania wymagają dbałości o każdy detal, dlatego jeżeli chcecie zorganizować u nas imprezę urodzinową, jubileuszową, firmową, szkolenie bądź też spotkanie integracyjne, to zapraszamy do kontaktu z Olą, która odpowie na wszelkie możliwe pytania i przygotuje dla Was ofertę. Możecie liczyć na jej kreatywne i twórcze pomysły, również w wielu innych kwestiach związanych z Muchą, więc jeśli macie nietypową sprawę - to właściwy adres.

Wieloletnie doświadczenie

Paradoksalnie, uważamy że nie ma czegoś takiego, jak 'dobre' wino. Pijemy to, co nam w danej chwili pasuje i parujemy alkohol z tym, co nam smakuje i obiecujemy, że Was będziemy zachęcać do tego samego. Bez oceniania, bez wyższej i niższej półki, z dbałością o trafienie w Wasz gust i w Wasz 'moment'.

Filip Mrozowski

Właściciel

Mucha w kieliszku

Percenty

_MG_7141_edited.jpg
bottom of page