top of page

sob., 25 mar

|

Łódź

ALCHIMIA DE LOS ANDES - Argentinian Wines by Thomas Jans

Alchemicy zwykli wierzyć, że w przyrodzie istnieją cztery podstawowe pierwiastki (ogień, powietrze, woda i gleba), które połączone w idealnej harmonii i równowadze stworzą piąty element, jako esencja i moc poszczególnych składowych. To jest nasza idealna definicja terroir. | Wstęp - 199zł/os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ALCHIMIA DE LOS ANDES -  Argentinian Wines by Thomas Jans
ALCHIMIA DE LOS ANDES -  Argentinian Wines by Thomas Jans

Czas i lokalizacja

25 mar 2023, 19:00

Łódź, Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

Goście

O wydarzeniu

Wino to sztuka, a alchemia to metoda...

,,Zostaliśmy zainspirowani przez ten starożytny bagaż kulturowy, który alchemia nam oferuje (filozofia, tradycja, sztuka, nauka), aby zdefiniować nasze podejście do uprawy winorośli - wykorzystanie różnorodności i bogactwa mikroterroirów oraz ich ekspresji poprzez nasze różne kultowe i wschodzące odmiany, jako katalizator makro warunków, które oferuje Mendoza.

Tworzymy wina w naszych winnicach, do pracy podchodzimy bezkompromisowo, łącząc jakość z pokorą i pasją, aby ten piąty element - nasze wina, były po prostu niesamowite.

W Alchimia Wines do pracy podchodzi się z hojnością, szczegółowością i artystyczną ekspresją. Ten urzekający Wielki Rezerwat Alchimia został stworzony z kreatywnością, bogactwem kulturowym, techniką i troską, a wszystko to połączone z wielką pasją. W tym cudownym płynie, który chcielibyśmy nazwać eliksirem, wyraziliśmy całe nasze know-how i kunszt. Kolor, aromat i smak wina łączą się w niepowtarzalne doznania, trudne do opisania. Po prostu to wino to sztuka, a alchemia to metoda."

Argentyna to kraj wyjątkowych warunków do tworzenia wspaniałych win...

Kraj tanga, piłki nożnej, empanad, asado i wina. Dziedzictwo kulturowe, ogrom terytorium, bogactwo ziemi i enologia, która łączy szerokość geograficzną, wysokość i góry, sprawiają, że Argentyna jest wyjątkowym miejscem do uprawy winogron. Z biegiem czasu niezwykła jakość win wpłynęła na sukces tego trunku na całym świecie. Dziś niespokojny duch tamtejszych profesjonalistów otwiera nowe ścieżki wyznaczające przyszły kierunek branży.

Wyzywające i nowoczesne, argentyńskie wina podbijają podniebienia na całym świecie...

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • Spotykamy się w sobotę, 25.03.2023r. o godz. 19:00
  • Miejscem degustacji jest nasz klimatyczny salon sprzedaży
  • Spróbujemy aż 8 róznych win, w tym jedno sprowadzone wyłącznie dla nas...!
  • Cena uczestnictwa to 199zł/os.
  • DEGUSTACJA PROWADZONA BĘDZIE W JĘZYKU ANGIELSKIM (prezentacja odbędzie się Z TŁUMACZEM)
  • Rezerwacji miejsca można dokonać przez formularz na stronie, mailowo lub telefoniczne pod numerem +48 573 494 113
  • Obowiązuje wygodny strój (casualowy)

Selekcja degustacyjna została wybrana w oparciu o ogromne   doświadczenie prowadzącego oraz o potrzeby i oczekiwania naszych gości.

Kilka słów od gospodarzy...

Bazując na doświadczeniu naszym i zaprzyjaźnionych specjalistów,   organizujemy nasze degustacje komentowane, jako cykl spotkań z   wyjątkowymi winami, alkoholem mocnym i pasującym do nich jedzeniem.

Stawiamy na unikatowe podejście - wybieramy ciekawe tematy,   osobliwe etykiety, charakterystyczne miejsca i nieszablonowe   zestawienia. Wszystko aby przybliżyć Wam fascynujący świat, w którym my   poruszamy się na co dzień.

Zachęcamy więc do udziału w naszych 'wyprawach'. Gwarantujemy, że   to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale też czas spędzony w miłym   towarzystwie, pełen śmiechu, przeżyć i różnorodnych atrakcji.

Do zobaczenia na szlaku!

Ola, Damian i Filip

- załoga Muchy w Kieliszku

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page