top of page

sob., 25 lut

|

Łódź

HIGHLAND & SPEYSIDE - Whisky Szymona Urbana

Mglista, chłodna, wietrzna i nieco nieokrzesana Szkocja kojarzy się raczej z twardością skał, nieuczesaniem traw, nieprzystępnością terenu i szorstkim charakterem mieszkających na północy ludzi, niż z ciepłem, subtelnością i wysublimowaniem... a jednak właśnie to surowe piękno odnajdziemy w Whisky.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
HIGHLAND & SPEYSIDE - Whisky Szymona Urbana
HIGHLAND & SPEYSIDE - Whisky Szymona Urbana

Czas i lokalizacja

25 lut 2023, 19:00

Łódź, Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

O wydarzeniu

Tak naprawdę, nie istnieje chyba bardziej magiczna, tajemnicza i zarazem, hipnotycznie piękna kraina.

A my, po raz kolejny, mamy ogromną przyjemność zabrać Was tam w niezwykłą podróż.

Przez góry, doliny i wybrzeża przeprowadzi nas nasz przewodnik - Szymon Urban, który odkryje przed nami skrywane historie regionów, wielopokoleniowe tradycje destylarnii i ich uparte dążenie do perfekcji, porównywalne do drążenia szkockich skał przez lodowate, górskie źródła.

Wszak produkcja szkockiej whisky to idealny przykład na to, że prawdziwe piękno rodzi się bólach, a surowe warunki tylko uszlachetniają...

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • Spotykamy się w sobotę, 25.02.2023r. o godz. 19:00
  • Miejscem degustacji jest nasz klimatyczny salon sprzedaży
  • Cena uczestnictwa to 199zł/os.
  • Rezerwacji miejsca można dokonać mailowo lub telefoniczne pod numerem +48 573 494 113
  • Obowiązuje wygodny strój (casualowy)

Selekcja degustacyjna została wybrana w oparciu o ogromne doświadczenie prowadzącego oraz o potrzeby i oczekiwania naszych gości. Skupimy się na niepowtarzalnym charakterze win pochodzących z włoskich Alp, a całość uświetnimy oryginalnymi przekąskami z tamtych rejonów - lokalnymi serami i dojrzewającymi wędlinami.

Kilka słów od gospodarzy...

Bazując na doświadczeniu naszym i zaprzyjaźnionych specjalistów, organizujemy nasze degustacje komentowane, jako cykl spotkań z wyjątkowymi winami, alkoholem mocnym i pasującym do nich jedzeniem.

Stawiamy na unikatowe podejście - wybieramy ciekawe tematy, osobliwe etykiety, charakterystyczne miejsca i nieszablonowe zestawienia. Wszystko aby przybliżyć Wam fascynujący świat, w którym my poruszamy się na co dzień.

Zachęcamy więc do udziału w naszych 'wyprawach'. Gwarantujemy, że to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale też czas spędzony w miłym towarzystwie, pełen śmiechu, przeżyć i różnorodnych atrakcji.

Do zobaczenia na szlaku!

Ola, Damian i Filip

- załoga Muchy w Kieliszku

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page