top of page

sob., 23 mar

|

Łódź

KALIFORNIA WASZYNGTON OREGON - winna podróż od Meksyku po Kanadę

Droga Międzystanowa Numer 5, ciągnąca się z północy na południe USA, przechodzi przez trzy wiodące stany winiarskie: Kalifornię, Oregon i Waszyngton. Ta malownicza trasa oferuje podróżnikom nie tylko zapierające dech w piersiach widoki, ale także możliwość odkrycia wybitnych win. | Wstęp 249 zł/os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
KALIFORNIA WASZYNGTON OREGON - winna podróż od Meksyku po Kanadę
KALIFORNIA WASZYNGTON OREGON - winna podróż od Meksyku po Kanadę

Czas i lokalizacja

23 mar 2024, 19:00 – 23:50

Łódź, Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

Goście

O wydarzeniu

INTERSTATE FIVE

Droga Międzystanowa Numer 5, ciągnąca się z północy na południe USA, przechodzi przez trzy wiodące stany winiarskie: Kalifornię, Oregon

i Waszyngton. Ta malownicza trasa oferuje podróżnikom nie tylko zapierające dech w piersiach widoki, ale także możliwość odkrycia wybitnych amerykańskich win produkowanych w tych regionach.

To idealna podróż dla miłośników wina, łącząca przyjemność podróżowania z degustacją doskonałych trunków, a zabierze nas w nią Damian Budziak, którego mieliście już okazję poznać podczas zeszłorocznej degustacji ,,Poza utartym szlakiem”.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • Spotykamy się w sobotę, 23.03.2024 r. o godz. 19:00
  • Miejscem degustacji jest nasz klimatyczny salon sprzedaży przy ul. Proletariackiej 21/23
  • Cena uczestnictwa to 249 zł/os.
  • Prowadzącym spotkanie będzie Damian Budziak - ekspert winiarski oraz członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich 
  • W cenie degustacji zawarte są przekąski specjalnie dopasowane do degustowanych alkoholi
  • SELEKCJA DEGUSTACYJNA - spróbujecie świetnego viogniera i zinfandela z Kalifornii, zaskakującego rieslinga oraz wbijającego w fotel syrah – oba z Waszyngtonu, genialnego pinot noir z Oregonu oraz specjalność amerykańską – dwa czerwone, potężne wina starzone, jedno w beczkach po rumie a drugie po burbonie!
  • Rezerwacji miejsca możecie dokonać przez formularz na stronie lub mailowo - sklep@muchawkieliszku.pl
  • Obowiązuje wygodny strój (casualowy)

Kilka słów od gospodarzy...

Bazując na doświadczeniu naszym i zaprzyjaźnionych specjalistów, organizujemy nasze degustacje komentowane, jako cykl spotkań z wyjątkowymi winami, alkoholem mocnym i pasującym do nich jedzeniem.

Stawiamy na unikatowe podejście - wybieramy ciekawe tematy, osobliwe etykiety, charakterystyczne miejsca i nieszablonowe  zestawienia. Wszystko aby przybliżyć Wam fascynujący świat, w którym my  poruszamy się na co dzień.

Zachęcamy więc do udziału w naszych 'wyprawach'. Gwarantujemy, że to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale też czas spędzony w miłym  towarzystwie, pełen śmiechu, przeżyć i różnorodnych atrakcji.

Do zobaczenia na szlaku!

Ola, Damian, Jacek, Robert i Filip

- załoga Muchy w kieliszku

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page