top of page

sob., 20 sty

|

Łódź

Puglia Maćka Nowickiego

Styczeń to miesiąc planów i dobrych życzeń na cały rok, przyda nam się więc silny talizman, który przyciągnie wszelką pomyślność. Proponujemy pojechać po niego do Włoch, a konkretnie, do Apulii... | Wstęp 259zł/os.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Puglia Maćka Nowickiego
Puglia Maćka Nowickiego

Czas i lokalizacja

20 sty 2024, 19:00 – 23:50

Łódź, Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź, Polska

Goście

O wydarzeniu

PUMO PUGLIESE PORTAFORTUNA

Styczeń to miesiąc planów i dobrych życzeń na cały rok, przyda nam się więc silny talizman, który przyciągnie wszelką pomyślność. Proponujemy pojechać po niego do Włoch, a konkretnie, do Apulii...

Ale żarty na bok, ceramiczna figurka przynosząca szczęście, jest oczywiście, tylko wymówką. Tradycyjnie, naszym głównym celem będzie WINO. I to nie byle jakie, bo Puglia to dom ulubionych win Polaków.

Tym razem, w podróż zabierze nas Maciek Nowicki, a to oznacza tylko jedno, to będzie niezwykle porywająca, interesująca i barwna przygoda.

NIE TYLKO PRIMITIVO... 

Puglia odkryje przed nami zdecydowanie więcej tajemnic!

Selekcja degustacyjna została wybrana w oparciu o ogromne  doświadczenie prowadzącego oraz o potrzeby i oczekiwania naszych gości.  Skupimy się na niepowtarzalnym charakterze mało znanych win pochodzących  ze znanych regionów winiarskich, a całość uświetnimy oryginalnymi  przekąskami z tamtych rejonów - lokalnymi serami i dojrzewającymi  wędlinami.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • Spotykamy się w sobotę, 20.01.2024r. o godz. 19:00
  • Miejscem degustacji jest nasz klimatyczny salon sprzedaży
  • Cena uczestnictwa to 259zł/os.
  • Prowadzącym spotkanie będzie Maciej Nowicki - sommelier z pasją i ogromnym doświadczeniem, redaktor portalu Winicjatywa.pl i magazynu ,,Ferment. Pismo o winie."
  • Rezerwacji miejsca można dokonać przez formularz na stronie, mailowo lub telefoniczne pod numerem +48 573 494 113
  • Obowiązuje wygodny strój (casualowy)

Kilka słów od gospodarzy...

Bazując na doświadczeniu naszym i zaprzyjaźnionych specjalistów,  organizujemy nasze degustacje komentowane, jako cykl spotkań z  wyjątkowymi winami, alkoholem mocnym i pasującym do nich jedzeniem.

Stawiamy na unikatowe podejście - wybieramy ciekawe tematy,  osobliwe etykiety, charakterystyczne miejsca i nieszablonowe  zestawienia. Wszystko aby przybliżyć Wam fascynujący świat, w którym my  poruszamy się na co dzień.

Zachęcamy więc do udziału w naszych 'wyprawach'. Gwarantujemy, że  to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale też czas spędzony w miłym  towarzystwie, pełen śmiechu, przeżyć i różnorodnych atrakcji.

Do zobaczenia na szlaku!

Ola, Damian, Przemek, Jacek, Robert i Filip

- załoga Muchy w Kieliszku

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page